TAKIM

Feylesof Okulu
Eğitmen · Danışman · Koç
Arman TAKAN
Eğitmen - Danışman - Profesyonel Koç

Farklı alandaki kısa bir iş deneyiminin ardından tanıştığı eğitim ve danışmanlık alanında ilk önceleri “Hizmet Geliştirme ve Pazarlama Sorumlusu” olarak çalışmaya başladı. İlerleyen süreçte ise önce eğitim daha sonra ise danışmanlık alanlarında görev almaya başladı. Girişimcilik eğitimleri ile başladığı eğitmenlik serüveni hem aynı alanda hem de daha sonrasında yüksek lisans eğitimine de konu olan pazarlama ve alt konuları olan pazarlama iletişimi, pazarlama planı, marka vb. alanlarda yoğunlaştı.

Çalıştığı yerden ayrıldıktan sonra başladığı girişimcilik hayatında başlarda eğitim alanında yoğunlaştırdığı eforu neticesinde hem Kosgeb girişimcilik eğitimleri hem de çeşitli üniversitelerdeki (Dokuz Eylül Üniversitesi, Ege Üniversitesi) girişimcilik programlarında eğitmen ve mentör olarak yer aldı, birçok etkinlikte de konuşmacı olarak bilgi ve deneyimlerini paylaştı. Aslında 2015 yılı sonunda olmakla beraber, bugün artık hazır olduğuna inandığı ve “öğren, bil, düşün, sor, sorgula” felsefesi ile hem kendisine hem başkalarına hem de yaşama değer katma çabasında olan kişilere yönelik çeşitli içerik ve programlar üreten Feylesof Okulu’nun temellerini de bu süreçte atmış oldu. Bunun yanı sıra, tüm bu sürece paralel olarak; yeni girişimci adaylarına, startup’lara ve de farklı sektörlerdeki işletmelere; iş planı ve pazarlama planı hazırlama, yönetim, marka, pazarlama iletişimi ve pazarlama konularında danışmanlık hizmetleri verdi.

Devamını oku…

Deniz YÜKSEL
Eğitmen - Danışman

1986 yılında Niğde’de dünyaya gözlerini açtı. Memur ailenin çocuğu olarak eğitim hayatı boyunca pek çok farklı yerde yaşadı. Üniversite öğrenimi içinse olmak istediği tek şehir vardı, İzmir. Hukukçu babanın kızı olarak o da hukuk okudu. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra 7 yıl avukatlık macerasını sürdürdü.

Ancak daha sonra seçtiği mesleğin esasında ona hiç uygun olmadığını, hayatını severek yapacağı işlerle geçirmek istediğini anladı. Bu süreçte hayatına meditasyon ve ruhsal gelişim çalışmalarını dahil etti. Çocukluğundan beri en sevdiği şeylerden olan boncukları, meditasyon araçları olarak kullanılması maksadı ile takılara dönüştürdü ve kendi markası ile tasarımlar yapmaya başladı. Bir yandan kendi küçük oğlu ile birlikte yaptığı yoga, ona öğrettiği mandala çizme ve boyama ve hayal gücüne dayalı hikayeler ve oyunlar yaratma maceraları hayatında bambaşka bir pencere açtı.

Devamını oku…